İst. Üniversitesi DİL MERKEZİ sergi salonunda 24.05.2015’de saat 16.00’da açılacak  serginin açılışından 2 saat önce saat 14.00-16.00 arasında sergiyle çok ilgili olan “Grafik Tasarımcı mı, Müşteri Tasarımcı mı?” adlı bir Panel düzenlenecektir.

Bu Panelde; bilgisayarda çalışan ve tasarım yapmayı bilsin veya bilmesin “grafiker olarak kabul edilen” kişilerin yanına oturup onlara tasarımı tarif etme bahanesiyle hayalindeki tasarımı yaptıran “tasarımcı müşteriler” konusu ele alınıp tartışılacaktır.

Panele TGDD üyesi olsun veya olmasın, mektepli veya alaylı, ücretli veya serbest çalışan “Tüm Grafik Tasarımcılar”, “kendini grafiker sayanlar” ve elbette “Grafik Hocaları” gerek dinleyici olarak gerekse konuşmacı olarak katılıp görüşlerini ifade edebileceklerdir. Panelimiz herkese açıktır.

TGDD öncülüğünde çok önemli bir meslek yarasına neşter vuracağımız bu panele dinleyici veya konuşmacı olarak katılımınızı önemle bekliyoruz.

Panelde konuşmacı olmak isteyenlerin; 18.05.2015 saat 24:00’e kadar; tgdd@tgdd.org.tr adresine mesleklerini ve kimlik bilgilerini yazarak konuşmacı olmak istediklerini belirten bir e-posta yollamaları gerekmektedir.

Daha fazla bilgiye ihtiyaç olduğunda iletişim;
Şeref KOCAMAN
TGDD Teknik Eğitim ve Etkinlik Koordinatörü
0532 675 27 75

footer-adres