Akademisyenlerimizin kısa yaşam öykülerinin ve sergiledikleri eserlerin ayrıntılı olarak görülebilmesi bakımından sergi kataloğu; A4 boyutunda, iç sayfalar 170 gr ve 72 sayfa, kapak 300 gr mat selefonlu olarak, şık Amerikan ciltli tasarlandı ve basıldı.

DSC_00024

Tüm katılımcıların ve tüm eserlerin bulunduğu sergi kataloğu,  değerli akademisyenlerimizin her zaman ellerinin altında koleksiyon niteliğinde referans belgesi olarak bulunacaktır.

DSC_0017

Sergiye katıldıkları eserlerinin kendilerine kargoyla geri gönderilmesini isteyen Akademisyenlerimize, Katılım Sertifikasıyla birlikte Sergi Katalogları eserlerinin bulunduğu ambalaj içinde gönderilmeye başlanmıştır.

DSC_0036

Eserlerini elden teslim eden değerli akademisyenlerimiz, eserlerini teslim ettikleri adresten geri alırken kendi adlarına düzenlenmiş Katılım Sertifikalarını ve Sergi Kataloğunu istemeyi lütfen unutmasınlar.

DSC_0047 copy

TGDD tarafından düzenlenen ilk Sanat Akademisyenleri Sergisi’ne katılamayıp bir sonrakine katılmak isteyen veya katılmış olup da gelecekteki ikinci Sanat Akademisyenleri Sergisi’ne yine katılmak isteyen değerli akademisyenlerimiz, tgdd@tgdd.org.tr adresine bu yöndeki dilek ve isteklerini belirten e-posta gönderirlerse, talep sayısına göre yönetim kurulumuzca zamanlama ve organizasyon yapılacaktır.

DSC_0030

Birçok ilklere imza atan TGDD farkıyla, kusursuz bir organizasyonla, verilen sözlerin tutulmasıyla hiçbir aksama yaşanmadan tamamlamış bulunan 1-7 Mart 2019 tarihleri arasında gerçekleşen ilk Sanat Akademisyenleri Sergisi’ne değerli akademisyenlerimizin yoğun ilgisi gelecek sergiler için başarılı ve umutlu bir başlangıç olmuştur.

DSC_0019

Sergimize katılan ve katılamayan, gelecekte katılmak isteyen tüm akademisyenlere teşekkür eder, eğitmenlik hayatlarında ve kariyerlerinde başarılar dileriz.

TGDD Yönetim Kurulu adına
Öğr. Gör. Faruk ÇAĞLA